zavřeno
neděle
zavřeno

Orbea OIZ M10 2019 XL blue-red

Horské celoodpružené kolo ORBEA OIZ M10 2019 - vynikající celodpružené horské kolo na carbonovém rámu z řady OMR, který kombinuje pohodlí a skvělou tuhost. Kolo je vybaveno sadou Sram , vzduchovou odpruženou vidlicí FOX 32 FLOAT s uzamykáním na řidítkách, rychlé a pevné zapletené kola od výrobce Mavic na pevných osách. S tímto kolem se neztratíte na žádném závodě.

117.490 Kč

PIVOT Cycles Mach 429 Carbon blk/blu - rámový set vel S

Dvě kategorie, jeden vítěz. Mach 429 Carbon získal ocenění za nejlepší XC 29“ kolo a o rok později vyhrál, Magazine Editor Choice Award za nejlepší 29“ Trail Bike. Mach 429 Carbon získává pódia, kde se objeví, od XC závodů, k největším 24 hodinovkám a vytrvalostním závodům. Mach 429 Carbon je kolo bez jasně definovaných hranic. V jeho srdci je neuvěřitelně silná závodní platforma, která je zdaleka nejtvrdší a nejefektivnější ve své třídě. V kombinaci s DW-link's® systémem, není nic, co by toto kolo nemohlo zvládnout. DW-Link® odpružení, tlumič Fox přímo upravený pro Mach 429 Carbon a vyrovnaná geometrie, která předčí mnoho konkurentů ve stoupacích a klesacích schopnostech. Hoď nohu přes Mach 429 Carbon a budeš hned vědět, že jsi na nejefektivnějším, nejrychlejším a nejlepším 29“ celoodpruženém kole.